دانلود بازی شهر شلوغ Crowd City هک شده با پول و زمان بی نهایت

تعجب آور است که چگونه مردم می توانند چنین مفهوم ساده ای را به یک بازی شگفت انگیز و اعتیاد آور در دستگاه های تلفن همراه شما تبدیل کنند. همانطور که گفته شد، با Crowd City Mod Apk گیمرها از گیم پلی ساده و در عین حال فوق العاده اعتیادآور لذت خواهند برد. با خیال راحت تلفن خود را بردارید و هر زمان که خواستید با چالش های هیجان انگیز در Crowd City روبرو شوید.

در گیم‌پلی فوق‌العاده ماهی‌های بزرگ ماهی‌های کوچک شیرجه بزنید، جایی که در نقشه شهر ماسه‌بازی با سایر حریفان روبرو خواهید شد. در حالی که سعی می کنید تعداد حریفان خود را شکست دهید دور جمع آوری فالوور بدوید. همانطور که رهبران بزرگتر جمعیت در شهر می شوید، آنها را بخورید. با شیرجه رفتن به این بازی گاه به گاه جالب، با دوستان و گیمرهای آنلاین برای کسب امتیازات برتر رقابت کنید.

با بررسی های ما در مورد بازی Crow City هک شده و بی نهایت اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

دانلود بازی Crowd City هک شده

دانلود بازی شهر شلوغ هک شده

در این بازی، گیمرهای اندرویدی به عنوان رهبر یک گروه در رقابت شما با ۹ نفر دیگر از رهبران گروه بازی خواهند کرد. هر گروه در رنگ های مختلف طبقه بندی می شود و هدف نهایی در بازی شهر شلوغ شما غلبه بر تأثیرات گروه های دیگر است. هنگام پرسه زدن در شهر و جمع آوری فالوور و گرفتن گروه های دیگر، آنها را مصرف کنید. در شهر بدوید و به دنبال اهداف خود بگردید تا به بزرگترین گروه تبدیل شوید.

این پست هم جالبه :   دانلود بازی Manor Cafe مود هک اندروید

و برای لذت بردن از بازی شهر شلوغ Crowd City هک شده بی نهایت می توانند ده ها ارتقاء و سفارشی سازی جالب را انتخاب کنند. با شخصیت های تغییر یافته، تمساح غول پیکر، هیولاها، دایناسورها، مرد بستنی و غیره در شهر پرسه بزنید. هر زمان که وقت دارید، گیم پلی سرگرم کننده و جالب را کاوش کنید. برای تبدیل شدن به برترین گلزنان در Crowd City رقابت کنید.

 

دانلود بازی شهر شلوغ Crowd City هک شده
دانلود بازی شهر شلوغ Crowd City هک شده

 

دانلود بازی Crowd City زمان بی نهایت

 

با کنترل های لمسی ساده و شهودی، همراه با گیم پلی ساده، زمان زیادی طول نمی کشد تا بتوانید با بازی آشنا شوید. فقط انگشت خود را در جهت خاصی حرکت دهید تا جمعیت خود را به سمت مسیرهای خاص خود هدایت کنید. عابران پیاده را در طول مسیر جمع آوری کنید تا تعداد خود را افزایش دهید و برای مقابله با هر گروهی که از کنار شما عبور می کنند آماده شوید.

با دانلود بازی Crowd City زمان بی نهایت اهداف آسان را به چالش بکشید و از اهداف بزرگ دوری کنید تا زمانی که نیروهای خود را برای مقابله با آنها جمع آوری کنید. تمام کسانی را که در مسیر شما ایستاده اند مصرف کنید تا به تأثیرگذارترین گروه در کل شهر تبدیل شوید. مکان نماهای جهت به شما کمک می کنند تا با دشمنان خود حرکت کنید. از این رو، زمان زیادی طول نمی کشد تا بتوانید با آنها روبه رو شوید.

این پست هم جالبه :   دانلود کلش هک شده fhx ورژن FHX Clash بی نهایت کلش هک شده

 

دانلود بازی Crowd City بدون زمان

دانلود بازی شهر شلوغ بدون زمان

با 9 نفر دیگر در مسابقات هیجان انگیز رقابت کنید بدون محدودیت زمانی (Crowd City یا شهر شلوغ بدون زمان)

علاوه بر این، برای جذاب‌تر کردن بازی، گیمرها نیز شانس خود را برای رقابت با 9 گروه دیگر از اینفلوئنسرها خواهند داشت که همچنان در شهر می‌دوند. در اینجا، باید مطمئن شوید که می توانید تا آنجا که ممکن است فالوورهای زیادی را قبل از اتمام زمان جمع آوری کنید. شخصیت‌های خود را انتخاب کنید و با قرار دادن سایر گروه‌ها در کل نقشه به آنها کمک کنید. در حین حرکت با 9 گروه دیگر در نبردهای دیوانه کننده رقابت کنید.

 

دانلود بازی شهر شلوغ با پول بی نهایت

رایگان بازی را با پول بی نهایت انجام دهید
و در حالی که این بازی دارای بسیاری از ویژگی های جالب است، شما همچنان می توانید آن را بدون پرداخت هیچ هزینه ای روی دستگاه های تلفن همراه خود نصب کنید. و تنها چیزی که لازم است این است که شما بازی را از فروشگاه Google Play دانلود و نصب کنید.

با مد ما از گیم پلی کاملا باز شده لذت ببرید
از سوی دیگر، ممکن است برخی از شما به دلیل خریدهای درون برنامه ای و تبلیغات بیش از حد، بازی را کاملا آزاردهنده بدانید. و در حالی که با گزینه حذف تبلیغات همراه است، باید مبلغ مشخصی بپردازید

این پست هم جالبه :   دانلود بازی کلش اف زامبی Clash of Zombies 2 هک شده و آموزش + Atlantis

دانلود بازی Crowd City نسخه قدیمی

دانلود بازی Crowd City نسخه قدیمی
دانلود بازی Crowd City نسخه قدیمی

در نسخه قدیمی Crowd City و برای اینکه گیمرها از این بازی لذت بیشتری ببرند، Crowd City همچنین سفارشی سازی های جالب بسیاری را برای شخصیت هایتان به شما معرفی می کند. در اینجا، می‌توانید رهبران خود را بپوشانید که مانند چهره‌های رنگی، یک تاجر، یک جادوگر، یک عنکبوت، یک کارآموز، یک آهو، یک لپرکان و بسیاری از پوست‌های جالب لباس بپوشند. با ارتش های خود از پهپادها، روبات ها، تمساح ها و غیره در شهر پرسه بزنید. با خیال راحت بازی را تا جایی که می خواهید شخصی سازی کنید.

 

 

 

برای باز کردن پاداش ها و چالش های جدید، رتبه های خود را افزایش دهید

علاوه بر این، برای اینکه گیمرها ویژگی‌های لذت‌بخش‌تری را در بازی کشف کنند، به شما اجازه می‌دهید در چالش‌های بی‌پایانی برای افزایش رتبه‌شان رقابت کنید. با هر قدم به جلو، پاداش ها و قدرت های جالب بسیاری را نیز باز خواهید کرد. شانس بیشتری برای برنده شدن در مسابقات با ارتش قدرتمند خود داشته باشید. فقط به خاطر داشته باشید که با پیشرفت در رتبه های خود، بازی نیز نسبتا دشوارتر می شود. از این رو، هرگز متوجه نخواهید شد که از یک بازی مسخره آسان خسته شده باشید.

 

لینک دانلود بازی crowd city هک شده