معرفی ماشین محاصره بالن نبرد (Battle Blimp) کلش اف کلنز – جدول اطلاعات ویدیو آموزشی

 ماشین محاصره بالن نبرد (Battle Blimp) کلش اف کلنز – جدول اطلاعات و ارتقاء سطوح مختلف

معرفی کامل ماشین محاصره جدید کلش اف کلنز به نام بالن نبرد Battle Blimp + آموزش استراتژی های تهاجمی و تدافعی و ویدیو های مربوطه

با سلام در اینجا میخوایم به معرفی و آموزش همه جانبه این ماشین محاصره کلش اف کلنز که در همین اواخر در تان هال 12 معرفی شد بپردازیم…

با ما همراه باشید.

ماشین محاصره Battle Blimp
ماشین محاصره Battle Blimp

بالن نبرد همه موانع زمینی رو پشت سر میزاره و مستقیما نیروهای کلن کستل رو به قلب دهکده دشمن میرسونه، و تو مسیر در حال انداختن بمب رو سر دشمنه. در برابر اثرات اسپل ها هم ایمنه.

سطوح مختلف ماشین محاصره Battle Blimp :

Battle Blimp1
Battle Blimp2
Battle Blimp3
سطح 1
سطح 2
سطح 3

خلاصه اطلاعات :

ماشین محاصره Battle Blimp دومین ماشین محاصره ایه که در تان هال 12 و در کارگاه (Workshop) ارتقاء یافته به سطح 2 به دست میارید.

ماشین محاصره Battle Blimp تان هال رو به عنوان هدف اصلیش تو اولویت قرار میده و همه ساختمان ها و نیرو های  دشمن رو پشت سر میزاره تا به اونجا بره ، مهم هم نیس براش که تان هال هنوز سر پاست یا نه.

وقتی هم که با موفقیت به هدفش میرسه، متلاشی میشه تا نیروهای کلن کستل رو پیاده کنه.

این پست هم جالبه :   معرفی اژدهای برقی (الکترو دراگون) کلش | استراتژی های حمله و دفاع + جدول کامل

اگرچه میتونه بدون وجود نیروهای کلن هم به کار بیاد و اون وسط خالی خالی متلاشی بشه.


استراتژی های تهاجمی ماشین محاصره Battle Blimp

بالن نبرد Battle Blimp کمک شایانی در حمله های هوایی به شما میکنه. راه های مختلفی برای استفاده از این ماشین نبرد وجود داره.

میتونید یه لاوا هوند رو داخلش قرار بدید. که این خودش میتونه به عنوان یه سپر اضافی به کار بیاد وقتی که بالن رسیده وسط دهکده یا از بین رفته. مواردی هم که تان هال در وسط بیس قرار نداره، میتونید به صورت دستی اونو متلاشی کنید تا لاوا هوند رو وسط بیس خالی کنه.

میتونید یه دراگ رو بزارید داخل اون (حتی دوتا اگه تو کلنتون جای آزاد براش دارید) که میتونن به نابود کردن تان هال بپردازن وقتی که بالن به اون برسه. فقط حواستونو بیشتر به ضد هوایی های اون نزدیک و حتی گیگا تسلا باشه (اگه باشه) که میتونه خیلی مرگبار باشه.

بالن های کلن کستل، مخصوصا لول مکس هاشون خیلی میتونن مرگبار باشن برا تان هال اگه لولش 12 باشه و اسپل خشم هم عالیه برا اون موقعیت. اگرچه گیگا تسلا میتونه تو چند حرکت کوچیک کار خودشو بکنه اگه براش آماده نباشید.

این پست هم جالبه :   معرفی اسپل خشم یا ریج (Rage Spell) کلش اف کلنز - جدول اطلاعات و استراتژی های حمله

گذشته از پشتیبانی حمله های هوایی، میتونه بعد از بخش اصلی اتکتون فرستاده بشه اگه هنوز تان هال پا برجاست. میتونید اون رو با نیروهای قدرتمندی مثل پکا و والکری پر کنید تا سر تان هال برن و دخل اون رو بیارن، اگه دوس دارید از این روش استفاده کنید. در این زمان هم که میخواید از این روش استفاده کنید، بیشتر دفاعی های دشمن از بین رفتن و بالن نبردمون میتونه به راحتی برسه به تان هال.

ویدیو آموزشی استراتژی های اتک با بالن نبرد

 


استراتژی های تدافعی ماشین محاصره Battle Blimp

ضد هوایی ها رو توی مسیر این بالن نبرد قرار بدید، اونجاهایی که بیشتر احتمال میدید بیاد. از اونجایی که میتونه یه لاوا رو با خودش حمل کنه پس دیگر هوایی زن ها رو مثل آرچر تاور و کمان ایکس رو تو جای صحیح بزارید.

یه اینفرنو تاور تک هدفه میتونه به راحتی یک بالن نبرد Battle Blimp رو از پا در بیاره و میدونید که این بالن از همه نیروها جلوتر میوفته و باید این موقعیت استراتژیک رو در جای گذاری این ساختمان دفاعی به کار ببرید.

استفاده از چند مین هوایی پویا (Seeking Air Mines) میتونه موثر باشه تو متوقف سازی بالن از رسیدن به تان هال. اگه اتک کاملا هوایی باشه این روش کمتر به کار میاد و اگه از نیروهای زمینی برا نابود کردن دفاعی ها و … استفاده بشه میتونه خوب باشه.

این پست هم جالبه :   دانلود کلش هک شده رایگان واقعی 2017 تا 2021 کلش بی نهایت جدید تان هال 14

ویدیو ترفند های ماشین نبرد بتل بلیمپ Battle Blimp

 


آپگرید ها و ارتقاء ماشین محاصره Battle Blimp

بالن نبرد یک بالن قرمزه با لبه های میخ کوب شده آهنی در جلو و پشت. یک پروانه چوبی در پشتش کار گذاشته شده و کناره های چوبی در دو طرف.

در سطح 2 کناره ها دارای 2 تخته چوبی میشن و به جلوی بالن تکه های آهن اضافی اضافه میشه.

در سطح 3 هم تخته های چوبی اطراف، آهنی میشوند و به جوی بالن هم یه کم دیگه آهن اضافه میشه.

جدول اطلاعات اولیه

هدف ترجیهی
نوع حمله
سرعت حرکت
سرعت حمله
زمان آموزش Stopwatch
هزینه آموزش Gold
سطح کارگاه مورد نیاز
هیچ
ناحیه ای (Area)
18
1.5s
20m
100,000
2

جدول کامل اطلاعات ماشین محاصره Battle Blimp

سطح
خسارت بر ثانیه
خسارت در ضربه
جان
خرج پژوهش Elixir
سطح آزمایشگاه مورد نیاز
زمان پژوهش
1
100
150
2,500
N/A
N/A
N/A
2
140
210
3,000
6,000,000
10
8روز
3
180
270
3,500
8,000,000
10
10روز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *