کدام نیرو کلش قوی است؟ قوی ترین نیرو های کلش اف کلنز

در نبرد در کلش اف کلنز، شما فقط به اندازه نیروهایی که فرماندهی می کنید خوب هستید. در حالی که می‌توانید با تاکتیک‌های حیله‌گر و استراتژی هوشمند، دشمن را از بین ببرید، اگر تعداد شما به نفع شما نباشد، یا واحدهای زیادی را اجرا کنید که برای متای فعلی ضعیف هستند، حتی در ابتدایی‌ترین دفاع‌های دهکده نیز با شکست مواجه می‌شوید. برای مثال زمانی که در حال انتخاب مجموعه ای از نیروهای ضعیف در برابر خمپاره هستید، تغییر جریان به نفع خود چالش برانگیز است.

خوشبختانه، دانستن اینکه چه نیروها برای موقعیت های خاص قوی ترین هستند کمک می کند. در حالی که تقریباً همه انواع نیروها کاربردهای خود را دارند، برخی از آنها به سادگی به عنوان بهترین در نقش مورد نظر شناخته می شوند یا ویژگی های همه جانبه قوی دارند که در اکثر ترکیب ها کار می کنند.

با ترکیبی از بهترین نیروهایی که بازی ارائه می دهد، می توانید مطمئن تر باشید که آن ستاره های گریزان را حتی در سخت ترین دفاع ها نیز به دست خواهید آورد.

در اینجا بهترین نیروها در کلش اف کلنز وجود دارد.

 

 

اژدهای الکتریکی

الکترو دراگون از بهترین نیروهای کلش اف کلنز با تخریب بالا

کلش اف کلنز الکترو دراگون

Clash of Clans Electro Dragon

تصویر از طریق سوپرسل

دشمن مرگبار تاون هال های سطح بالا در همه جا، Electro Dragon آسیب های بزرگی وارد می کند. در طول یک حمله، رعد و برقی را شارژ می کند که به ساختمان های دیگر زنجیر می شود، به این معنی که می تواند چندین ساختمان را به طور همزمان خارج کند. آنها گران هستند، و هنگام استقرار آنها باید به هر قیمتی از Air Sweepers اجتناب کنید، زیرا اگر در یکی از آنها گیر بیفتد، می تواند حمله Electro Dragon را برای همیشه متوقف کند، اما آنها به طرز باورنکردنی قوی هستند و هر ارتشی از آنها با جادوهای مناسب می تواند حتی برخی از آنها را سه ستاره کند. از بهترین پایه ها

این پست هم جالبه :   آپدیت جدید دسامبر 2018 کلش رویال + دانلود نسخه جدید و آخرین تغییرات بازی کلش رویال

 

اژدها

دراگون کلش اف کلنز

Clash of Clans Dragon

تصویر از طریق سوپرسل

اگر Electro Dragon آفت دفاع در سطح بالاتر باشد، اژدهای معمولی ترس را در قلب پایگاه های متوسط ​​​​پایین تر ایجاد می کند. با قوی‌تر شدن پدافند هوایی، کارایی آن‌ها کاهش می‌یابد، و زمانی که برای پر کردن کل ارتش شما استفاده می‌شوند، می‌توانند بسیار گران باشند. با این حال، آنها هنوز هم بسیار قدرتمند با آسیب تک هدف بزرگ و سلامتی بالا برای یک سرباز اکسیر در تاون هال سطح 7 هستند. دراگون ها در ترکیب با نیروهای زمینی مناسب برای از بین بردن دفاع هوایی، مهاجمان بسیار خوبی هستند.

 

گولم

از قوی ترین نیرو های کلش اف کلنز

Clash of Clans Golem

تصویر از سوپرسل

سپر گوشت برتر کلش آف کلنز، گولم به چند دلیل بهترین تانک در بازی است. اولاً، آنها نیروهای زمینی هستند و بنابراین در برابر دفاع هوایی قدرتمند حساس نیستند. در حالی که برادر هوایی آن Lava Hound نیز بسیار قدرتمند است، اما آسیب قابل توجهی در ثانیه کمتری دارد، به این معنی که برای موثر بودن به پشتیبانی بیشتری نیاز دارد. ثانیا، گولم همچنین می‌تواند تله‌های فنری را بدون مرگ راه‌اندازی کند، به این معنی که یک لایه حفاظتی اضافی برای سایر نیروهای زمینی شما ارائه می‌دهد. اگر می توانید از Golems خود استفاده و ارتقا دهید، این کار را انجام دهید.

این پست هم جالبه :   تان هال 13 آپدیت جدید کلش اف کلنز - گیگا اینفرنو و هیرو جدید

 

جادوگر

جادوگر کلش اف کلنز

Clash of Clans Wizard

ویزاردها که تقریباً از هر جهت نسبت به Archer ارتقا یافته اند، نیروهای زمینی هستند که یک انفجار بزرگ DPS را به هر ارتشی ارائه می دهند. آنها دارای استخر سلامتی کافی هستند که به طور کلی می توانند از چند ضربه توپ، برج کماندار و خمپاره جان سالم به در ببرند، و برد کافی در حمله خود دارند که می توانید همه آنها را بدون اینکه به طور کامل از گلوله خمپاره پاک شوند، توزیع کنید.

آنها همچنین برای بیرون آوردن نیروهای هوایی که معمولاً در قلعه های قبیله ای مانند اژدها پیدا می کنید بسیار عالی هستند، در حالی که نیروهای خوبی از قبیله قلعه را ایجاد می کنند زیرا می توانند از پشت دیوارها به نیروهای سبک کشاورزی مانند کمانداران و بربرها آسیب وارد کنند.

 

والکری

کلش اف کلنز والکری

Clash of Clans Valkyrie

تصویر از طریق سوپرسل
Valkyrie همه کاره یک سرباز Dark Elixir است که به همان اندازه که یک مهاجم است یک مدافع قدرتمند است. هنگام حمله، Valkyrie می‌تواند چندین ساختمان را به‌طور همزمان از طریق حرکت چرخشی غول‌پیکر خود بیرون بیاورد، که در مقابل پایگاه‌های فشرده بسیار مفید است، در حالی که از سلامت خوبی برخوردار است و یکی از نیروهای سریع‌تر است. همراه با طلسم خشم، والکری ویرانگر است.

این پست هم جالبه :   جزئیات ساخت و ارتقا Air Sweeper در کلش اف کلنز

آنها در دفاع نیز می درخشند، همانطور که دایره ای حمله می کنند، هر چیزی که در مجاورت تاب او باشد ضربه می زند، و این معمولا برای اکثر نیروهای زمینی که تانک نیستند، یک کشتن یک ضربه ای است. آنها را در یک قلعه قبیله جنگ برای بازیکنان تاون هال پایین قرار دهید و تماشا کنید که آنها نزدیک به یک ارتش کامل نابود می کنند.

 

 

بولر

کلش اف کلنز بولر

Clash of Clans Bowler

تصویر از طریق سوپرسل

بولرها یک الگوی حمله منحصر به فرد دارند، زیرا جسورانه‌تر خود را از فاصله دور به سمت ساختمان‌ها پرتاب می‌کنند و تماشا می‌کنند که چندین نفر از پشت آن بیرون می‌روند. به همین دلیل است که در حال حاضر تا سطح 10 تاون هال در دسترس نیست و همچنین یکی از بهترین نیروها در بازی است.

بولرها از سلامتی خوبی برخوردار نیستند، اما ضربه‌های بسیار سختی می‌زنند، بنابراین تعدادی از آنها را با نیروهایی که می‌توانند آن آسیب را از بین ببرند، مانند یک گولم، جفت کنید و حتی بهترین دهکده‌ها را خراب می‌کنند.

 

P.E.K.K.A

کلش اف کلنز P.E.K.K.A.

Clash of Clans P.E.K.K.A.

تصویر از طریق سوپرسل

هر غول آهنی مورد علاقه کلشگرها، P.E.K.K.A، سریع، تاریک است و مشتی بزرگتر از آن چیزی است که به نظر می رسد. آنها گران هستند، اما می توانند ساختمان ها را تنها در دو یا سه ضربه خراب کنند، و اگر آنها را با سایر P.E.K.K.A یا یک Golem ترکیب کنید، ارتش قدرتمند و حجیمی خواهید داشت که تنها تعدادی Wall Breakers و Wizards sh هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *