دانلود YAZIO Calorie Counter مود شده

دانلود اپلیکیشن Yazio مود

روزه گرفتن یا پیروی از یک رژیم غذایی برای اکثر مردم بسیار دشوار است، و گاهی اوقات، ما اغلب تلاش خود را برای کاهش وزن بعد از چند دونات فراموش می کنیم. و بیشتر اوقات، دلایل تسلیم سریع شما بسیار ساده است.

یا برنامه و استراتژی یا تصمیم کافی برای تکمیل چالش های خود را ندارید. بنابراین دفعه بعد که می خواهید تصمیمات سال جدید و سفرهای بهبودی خود را دنبال کنید، بسیار ضروری است که بنشینید و برنامه های خود را برای چند هفته آینده ترسیم کنید. اهداف اصلی شما چیست؟ استراتژی و رویکردها چیست؟ و برای پیگیری این موارد چه کاری می توانید انجام دهید؟

و این زمانی است که YAZIO App Calorie Counter مود شده می درخشد، برنامه شما می توانید دانلود کنید دانش کاملی را در مورد تنظیم و پیروی دقیق از رژیم های غذایی یا برنامه های سبک زندگی سالم به شما ارائه می دهد. در اینجا، تمام مراحل برنامه های خود را برای کاوش و دنبال کردن آنها فهرست خواهید کرد. و در عین حال، راهنمای کامل، دستورالعمل های شهودی، پیام های انگیزشی و سایر ویژگی های جالب مطمئناً شما را در دستیابی به اهدافتان یاری خواهد کرد. در اینجا، شما مربی خود را برای دنبال کردن سبک زندگی سالم خود خواهید داشت.

با بررسی کامل ما درباره برنامه موبایل هیجان انگیز YAZIO اطلاعات بیشتری کسب کنید.

چه کار میکند؟
برای آن دسته از شما که به برنامه ای مناسب برای تغییر رژیم غذایی، تغذیه سالم و بهبود عادات سالم خود نیاز دارید، کالری شمار یازیو اینجا به شما کمک می کند. به همین دلیل، با استفاده از این اپلیکیشن، می‌توانید مربی و انگیزه‌های شخصی خود را داشته باشید که دانش دقیقی را که برای پیشرفت در آینده به آن نیاز دارید، در اختیار شما قرار می‌دهد.

این پست هم جالبه :   دانلود آهنگ جدید بیلی ایلیش NDA و موزیک ویدیو

بسته به شرایط فعلی و ترجیحات شخصی شما، کالری شماری YAZIO به شما کمک می کند تا برنامه های بهبود کامل و شهودی را برای دنبال کردن خود ترسیم کنید. این به کاربران اندروید اجازه می دهد تا به طور کامل در تجربیات درون برنامه ای خود غوطه ور شوند. اکنون، یادآوری هایی برای تنظیم برنامه های ثابت خود برای روزهای بعد، دستورالعمل ها و پیشنهادات بصری در هر مرحله برای دسترسی بیشتر به فرآیند خواهید داشت. و مهمتر از همه، محرک مفید به شما این امکان را می دهد که در حین استفاده از برنامه همیشه سرحال باشید.

 

الزامات برنامه

برای کسانی از شما که علاقه مند هستند، می توانید به راحتی برنامه را از فروشگاه Google Play بدون نیاز به پرداخت هزینه دریافت کنید. در نتیجه، این برنامه تجربیات رایگان خود را در اختیار همه کاربران قرار می دهد تا در دستگاه های تلفن همراه خود از آن لذت ببرند. تنها چیزی که لازم است یک دستگاه اندرویدی با سیستم عامل نسخه 6.0 و بالاتر برای اطمینان از سازگاری است.

این پست هم جالبه : Clash of Kings 5.07.0 دانلود مود APK Free 2019
فقط برنامه را آماده کنید و حساب رایگان خود را در YAZIO Calorie Counter ثبت کنید تا بتوانید از ویژگی های آن لذت ببرید. و در عین حال، در صورت نیاز به دانلود مطالب درون‌برنامه‌ای خاص، یک اتصال اینترنتی پایدار نیز لازم است.

این پست هم جالبه :   دانلود آهنگ جدید بیلی ایلیش NDA و موزیک ویدیو

برای تجربه پیشرفته تر با این برنامه، کاربران اندروید باید هزینه خریدهای درون برنامه ای خود را در نسخه حرفه ای برنامه پرداخت کنند. و البته، به ویژگی های مفیدتر و راحت تری دسترسی خواهید داشت.

ویژگی های فوق العاده
در اینجا تمام ویژگی های شگفت انگیزی که این برنامه ارائه می دهد آورده شده است:

برنامه های شخصی برای بهبود سلامت
برای شروع، کاربران Android در YAZIO Calorie Counter می‌توانند از ویژگی‌های مفید درون برنامه‌ای برای ایجاد برنامه‌های خود برای کاهش وزن، عضله‌سازی یا صرفاً برای سالم ماندن و حفظ وزن خود استفاده کنند. به راحتی می توانید نمایه خود را با نیازها و نیازهای خاص تنظیم کنید، برنامه به طور خودکار برنامه های بهبود بصری و قابل دسترس خود را برای شما ایجاد می کند. در اینجا، می توانید سفر نهایی خود را برای رشد و توسعه یک سبک زندگی سالم انجام دهید.

 

جدول کالری کامل برای جستجو

همچنین، برای کسانی از شما که علاقه مند هستند، این برنامه مجموعه کاملی از کالری های موجود و تجزیه مواد مغذی بیش از 2 میلیون غذا را ارائه می دهد. در اینجا می توانید به راحتی تغذیه هر نوع غذا را از کشورهای سراسر جهان بررسی کنید، کالری کلی و سایر مواد مغذی آنها را در جدول کامل و یکنواخت مشاهده کنید.

این پست هم جالبه :   دانلود آهنگ جدید بیلی ایلیش NDA و موزیک ویدیو

این به شما این امکان را می دهد که به راحتی غذاها و نوشیدنی هایی را با بیشترین میزان کربوهیدرات و چربی مصرف کنید، بنابراین به شما این امکان را می دهد که تا حد امکان از مصرف آنها اجتناب کنید. و در عین حال، کالری شمار YAZIO نیز غذاهای سالم را در دسته بندی های مختلف رتبه بندی می کند تا بتوانید به راحتی غذاهای مناسب برای نیازهای خاص خود را انتخاب کنید.

ردیاب های مفید تغذیه در وعده های غذایی شما
برای اینکه کاربران بتوانند رژیم غذایی خود را به طور کامل پیگیری و کنترل کنند، شمارشگر کالری YAZIO اکنون گزینه های مفید Nutrition Tracker و Food Diary را ارائه می دهد که برای همه کاربران در دسترس است. با استفاده از این موارد، می توانید به راحتی کالری، کربوهیدرات، پروتئین و چربی هایی را که از طریق برخی غذاها و وعده های غذایی به بدن شما وارد می شود، پیگیری کنید. بنابراین، گزارش های کاملی در مورد مصرف کلی تغذیه به شما ارائه می دهد. و مهمتر از آن، به آرامی یک برنامه غذایی مناسب برای حمایت از سلامتی شما ایجاد می کند