دانلود نسخه پرمیوم و مود شده Tinder APK Mod

دانلود نسخه بی نهایت Tinder APK

ویژگی های فوق العاده
در اینجا تمام ویژگی های شگفت انگیزی که این برنامه ارائه می دهد آورده شده است:

سیستم تطبیق مبتنی بر علاقه برای همه کاربران اندروید
از سیستم تطبیق شهودی استفاده کنید زیرا به سرعت نمایه های خود را ایجاد می کنید، علایق خود را در نظر می گیرید و می توانید به راحتی موارد مطابق خود را پیدا کنید. Tinder با سیستم تطبیق مبتنی بر علاقه مؤثر، به کاربران اندروید اجازه می‌دهد تا تعداد زیادی از افرادی را پیدا کنند که علاقه مشابهی مانند شما دارند. قبل از اینکه تصمیم بگیرید به یک قرار بروید، آزاد باشید و از گپ زدن با مسابقات خود لذت ببرید. همه چیز را می توان به راحتی و به طور موثر با برنامه انجام داد.

به سرعت افراد مجرد را در اطراف خود پیدا کنید
برای اینکه کاربران بتوانند بهترین شانس را برای کسب تاریخ خود داشته باشند، این برنامه ویژگی‌های تطبیقی ​​موثری را ارائه می‌کند که قبل از حرکت به اهداف بعدی، روی اهداف نزدیک تمرکز می‌کنند. همانطور که گفته شد، در حالی که هنوز می توانید افراد دیگری را از شهرهای مختلف ببینید، اما آیا بهتر نیست کسی را در نزدیکی خود داشته باشید؟ به علاوه، شما همچنین می توانید این اولویت را هر زمان که بخواهید در تنظیمات تغییر دهید.

مکانیک تطبیق ساده برای همه کاربران

اکثر کاربران این برنامه را بسیار شهودی و در اکثر دستگاه های اندرویدی شما در دسترس می دانند. همانطور که گفته شد، شما به راحتی می توانید بدون دردسر در این تجربیات شیرجه بزنید. Tinder با مکانیک های ساده تطبیق و رد کردن، به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی پروفایل های دلخواه خود را با کنترل های لمسی بصری انتخاب کنند. فقط از دستورات اشاره استفاده کنید، همانطور که برای پذیرش موارد خاص، انگشت خود را به سمت راست می‌کشید، یا برای خلاص شدن از شر آن شخص، انگشت خود را به چپ بکشید. با خیال راحت هر زمان که وقت دارید به دنبال تاریخ های عالی بگردید و به سرعت مسابقات خود را برای یک شب عالی تنظیم کنید.

این پست هم جالبه :   دانلود بازی برول استارز Brawl Stars هک شده نسخه نالز براول Nulls Brawl

 

از گزینه پاسپورت برای ملاقات با افراد از سراسر جهان استفاده کنید

برای کسانی از شما که علاقه مند هستید، Tinder همچنین پاسپورت مفید و ویژگی هیجان انگیز آن را ارائه می دهد، که به شما امکان می دهد به تاریخ های دیگر از سراسر جهان دست پیدا کنید. همانطور که گفته شد، دیگر فقط مربوط به مجردهایی نیست که در نزدیکی شما هستند. این برنامه اکنون به کاربران امکان می دهد با افراد دیگری از کشورهای مختلف که علایق مشابه شما را دارند هماهنگ شوند. هر زمان که خواستید لذت ببرید و با مسابقات خود چت کنید. و حتی اگر قادر به تعیین تاریخ نباشید، باز هم تجربه ای سرگرم کننده خواهد بود.

 

“فهرست سمت چپ” خود را برای فرصتی دوباره به تاریخ ها برگردانید

از طرف دیگر، اگر تصمیم گرفتید به “لیست چپ” خود بازگردید و نمایه هایی را که در گذشته رد کرده اید بررسی کنید، با ویژگی Rewind در Tinder نیز امکان پذیر است. فقط لیست را باز کنید و آن افراد را بررسی کنید، و چه کسی می داند، ممکن است به یک نامزد قدیمی علاقه مند شوید که هرگز نمی دانید اینقدر جالب است؟ هر زمان که می‌خواهید به کسی که هنوز اطلاعات زیادی درباره او ندارید، فرصتی جدید بدهید، راحت به عقب برگردید.

این پست هم جالبه :   دانلود بازی شهر شلوغ Crowd City هک شده با پول و زمان بی نهایت

 

برای یافتن سریع تاریخ های مناسب، نمایه خود را به بالای صفحه ارتقا دهید

و اگر بخواهید، این برنامه گزینه Boost را نیز ارائه می دهد که به شما امکان می دهد پروفایل خود را به مدت 30 دقیقه به طور موثر تقویت کنید. و در طول این مدت، افرادی که به آنها علاقه دارید حداقل یک بار نمایه های شما ظاهر می شوند. بنابراین، به شما شانس بسیار بیشتری برای گرفتن مسابقات خود می دهد. در حین پیشرفت، به کاوش و استفاده از ویژگی‌های عالی کمک کنید.

 

با لایک های فوق العاده خود از گروه های دیگر متمایز شوید

علاوه بر این، می‌توانید با استفاده از سوپر لایک‌ها، شانس خود را برای مطابقت افزایش دهید، که هر بار که روی نمایه‌های افراد خاصی تند به راست می‌زنید، به نمایه‌های شما یک نماد منحصر به فرد می‌دهد. از برنامه لذت ببرید و خود را کاملاً متمایز از سایر گروه ها در رقابت برای قرارهای نهایی خود بیابید.

 

پروفایل های Tinder خود را ایجاد و کنترل کنید

برای کسانی از شما که علاقه مند هستید، این برنامه همچنین گزینه کاملی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد پروفایل های خود را به راحتی تغییر دهید. بنابراین، وقتی نوبت به تاریخ می رسد، علایق و ترجیحات خود را تنظیم کنید. تنظیم یا تنظیم مجدد پروفایل های Tinder شما فقط چند دقیقه طول می کشد. و پس از آن، به راحتی می توانید تاریخ های عالی را پیدا کنید که شما را ناامید نکند.

این پست هم جالبه :   دانلود بازی Extreme Car Driving Simulator 5.1.2 هک شده و پول بی نهایت

 

از دربان Tinder برای پیدا کردن قرارهای عالی خود استفاده کنید

و در آخر، برای کاربران Gold Tinder، این برنامه حتی یک دربان Tinder منحصر به فرد را در اختیار شما قرار می دهد که بهترین مسابقات را برای شما به ارمغان می آورد. اکنون، دستیار خود را برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا باید به جای دیگری برای قرار ملاقات بروید، خواهید داشت.

 

 

رایگان برای استفاده

و علیرغم کاربردهای موثر و ویژگی های جالب آن، این اپلیکیشن در حال حاضر برای کاربران از سراسر جهان رایگان است تا از آن استفاده کنند. همانطور که گفته شد، شما به راحتی می توانید برنامه را بر روی همه دستگاه های اندرویدی خود به راحتی نصب کنید. فقط آن را از فروشگاه گوگل پلی بدون نیاز به پرداخت هیچ چیزی دانلود کنید.

با این حال، مانند سایر برنامه های فریمیوم، کاربران باید برای دریافت بلیط Premium و Gold خود هزینه کنند، که ویژگی های جالب تری را باز می کند. از این رو، اگر می‌خواهید این مورد را دور بزنید، باید نسخه اصلاح شده برنامه را نصب کنید.

 

دانلود

Download APK