دانلود برنامه ownCloud APK مود شده

ownCloud MOD APK مود شده

اگر به یک برنامه قدرتمند برای اشتراک گذاری فایل در فضای ابری نیاز دارید، «OwnCloud» را دریافت کنید. OwnCloud سرور خود را دارد و این برنامه به شما امکان می دهد فایل های خصوصی خود را در فضای ذخیره سازی ابری همگام سازی یا به اشتراک بگذارید. البته، اگر به اینترنت متصل هستید، بلافاصله به سرور OwnCloud دسترسی خواهید داشت.

OwnCloud ده ها میلیون کاربر را به خود جذب کرده است و این برنامه چندین صد هزار نصب در سیستم فروشگاه گوگل دارد. ownCloud یک راه حل منبع باز عالی برای سازمان ها/افراد در سراسر جهان است.

ابر ذخیره سازی خصوصی خود را ایجاد کنید
ownCloud یک نرم افزار سرویس گیرنده-سرور است و ownCloud GmbH برنامه را ایجاد می کند. این برنامه امکان ایجاد “ذخیره سازی ابری خصوصی” را فراهم می کند. کاربر مالک خدمات ذخیره‌سازی فایل است و کاربر آزادانه به داده‌ها در هر کجا/هر دستگاهی دسترسی دارد. کاربران می توانند تصمیم بگیرند که داده ها را در هر ابر شخصی یا ابر سازمانی ذخیره کنند.

این برنامه اجازه می دهد دستگاه های اندرویدی را به یک سرور ابر خصوصی که در مرکز داده کاربر اجرا می شود، متصل کنید. این برنامه فایل‌های منبع باز را برای همه، از افراد رایگان گرفته تا شرکت‌های بزرگ یا ارائه‌دهندگان میزبان فعال، همگام‌سازی و به اشتراک می‌گذارد. این برنامه یک راه حل همگام سازی و اشتراک گذاری فایل را بر اساس سه اصل ارائه می دهد: ایمنی، امنیت و شفافیت.

این پست هم جالبه :   دانلود بازی Badminton League + مود و نسخه قدیمی
دانلود برنامه ownCloud APK مود شده
دانلود برنامه ownCloud APK مود شده

ساختار طراحی ownCloud
ownCloud به سادگی به عنوان یک برنامه رایگان و منبع باز شناخته می شود. این برنامه برای همگام سازی داده ها، اشتراک گذاری فایل و ذخیره سازی ابری استفاده می شود. این برنامه به زبان PHP/javascript یک زبان برنامه نویسی محبوب در گوشی ها ساخته شده است.

ownCloud به راحتی با سیستم های مدیریت پایگاه داده مانند: MySQL، SQLite، Oracle Database و بسیاری از طرح های محبوب دیگر سازگار است. علاوه بر این، ownCloud با اکثر سیستم عامل های محبوب مانند لینوکس، ویندوز و اندروید سازگار است. این اپلیکیشن یک روش موثر برای کسانی است که از گوشی های اندرویدی یا آیفون استفاده می کنند.

ownCloud مناطقی از داده های حساس را پیدا، نمایش، کنترل و مدیریت می کند. این به کاربران کمک می کند تا گردش کار خود را دست نخورده نگه دارند. این اپلیکیشن به راحتی با زیرساخت های شخصی/تجاری ادغام می شود و در عین حال با توجه به نیاز کاربران، ویژگی های مدرنی را ارائه می دهد. ownCloud از ماژولار باز استفاده می کند و این ماژول به طور استثنایی قابل توسعه است تا با زیرساخت داده متناسب شود.

صفحه اختصاصی ابر 2

بسیاری از ویژگی های برجسته
ownCloud دسترسی به هر منبع داده را فراهم می کند. دسترسی از طریق یک رابط واحد فراهم می‌شود و این برای تمام سیستم‌های اطلاعاتی مختلف صدق می‌کند.

کاربران می توانند در هر دستگاه، در هر زمان و هر مکان به فایل ها دسترسی داشته باشند. کسب و کارها همچنان می توانند فعالیت های اشتراک گذاری فایل را برای امنیت مدیریت و کنترل کنند. تغییرات پایگاه داده از طریق دسترسی مشترک انجام می شود. منابع داده در برنامه‌ها، در محل یا فضای ابری همگی با عملیات کلی تغییر می‌کنند.

این پست هم جالبه :   دانلود بازی Badminton League + مود و نسخه قدیمی

ownCloud یک نقطه دسترسی واحد را برای ابر سازمانی فراهم می کند. همه کارمندان به پرونده های شرکت دسترسی دارند. این اپلیکیشن همچنین امکان دسترسی به اطلاعات ذخیره شده را از طریق اپلیکیشن های موبایل و دسکتاپ فراهم می کند. ownCloud یک ویژگی “Admin” را ارائه می دهد. در آنجا، مدیر می تواند هر اتصال را به صورت دستی یا با یک اسکریپت پیکربندی کند. مدیران به هزاران سرور ذخیره سازی، کتابخانه اسناد و سرورهای FTP متصل می شوند. مدیران دید کاملی از راه حل هاست خواهند داشت. کاربران از یک رابط (درخت فایل) استفاده می کنند که شما به تمام داده های امن آنها دسترسی دارید.

ownCloud یک زیرساخت مدرن دارد. بنابراین، کاربران می توانند به راحتی به فضای ذخیره سازی موجود در سازمان مانند S3، درایو شبکه ویندوز و سرور شیرپوینت متصل شوند. اگر کسب و کار از شیرپوینت استفاده می کند، برنامه شیرپوینت را به عنوان یک مکان ذخیره سازی خارجی مشاهده می کند. برنامه دستورات ownCloud را به دستورات شیرپوینت ترجمه می کند و دسترسی همگام سازی موبایل/وب/کلینت را فعال می کند. اگر شرکتی از Windows Network Drive استفاده کند، مدیران می توانند یک یا چند درایو شبکه را در یک نمونه از ownCloud یکپارچه کنند. به طور مشابه، ownCloud به سرعت با زیرساخت های دیگر مانند S3، Swift، Ceph، FTP کار می کند.

این پست هم جالبه :   دانلود بازی Badminton League + مود و نسخه قدیمی

می‌توانید «FolderSync Pro» را دانلود کنید تا فضای ذخیره‌سازی ابری خود را با پوشه‌های کارت SD دستگاهتان همگام‌سازی کنید. این برنامه همچنین از دسته ای از ارائه دهندگان مختلف ابری پشتیبانی می کند.

 

نتیجه
ownCloud یک برنامه اشتراک گذاری عالی است. کاربران می توانند تمام فایل های همگام سازی شده را مرور کنند. علاوه بر این، کاربران می توانند فایل های جدید ایجاد و ویرایش کنند، فایل ها و پوشه ها را با همکاران خود به اشتراک بگذارند. این برنامه همچنین محتویات پوشه ها را در تمام دستگاه های الکترونیکی مرتبط همگام می کند. کاربران فقط باید یک فایل را در پوشه ای روی سرور کپی کنند و برنامه به طور خودکار عملیات لازم را انجام می دهد.

ownCloud یک انتخاب عالی برای برنامه های موبایل، دسکتاپ یا وب است. این برنامه یک راه حل کامل و ساده برای کنترل فایل ارائه می دهد.

“ownCloud” را دانلود کنید تا فضای ذخیره سازی ابر/داده/اشتراک گذاری خود را داشته باشید!

پست ownCloud MOD APK 2.19 (پرداخت رایگان) اولین بار در #1 بهترین دانلود کننده برای فایل های MOD APK – بازی ها و برنامه های مود شده برای اندروید ظاهر شد.

 

Download APK