درخواست فیلم دانلود سریال جدید دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم خارجی
 • تان هال 15 کلش اف کلنز + نسخه برفی هک شده

  تان هال 15 کلش اف کلنز + نسخه برفی هک شده

 • مپ وار تاون هال 9 ضد GOWIPE کلش اف کلنز

  مپ وار تاون هال 9 ضد GOWIPE کلش اف کلنز

 • مپ وار تاون هال 9 آنتی لاوالون کلش اف کلنز

  مپ وار تاون هال 9 آنتی لاوالون کلش اف کلنز

 • مپ بیلدر هال 8 آنتی دراپ شیپ و مینیون کلش اف کلنز

  مپ بیلدر هال 8 آنتی دراپ شیپ و مینیون کلش اف کلنز

 • مپ های بیلدر هال 8 ضد 2 ستاره کلش اف کلنز

  مپ های بیلدر هال 8 ضد 2 ستاره کلش اف کلنز

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
 • تاریخ ارسال : شنبه 26 ارديبهشت 1394
 • موضوعات : اطلاعیه ها ,
 • بازدید : 1522 مشاهده

بالاخره ایکس مود گیمز دست به کار شد و نسخه جدید ایکس مود را منتشر کرد که مشکل پیدا نکردن تسلای مخفی و بمب ها را در نسخه ی قبلی را مرتفع کرد و از این پس میتوانید بمب ها و هایدن تسلا ها را پیدا کنید.

 

در ورژن جدیدی که ایکس مود گیمز منتشر کرده است شما میتوانید اتک های آزمایشی بزنید و محل دقیق تسلای مخفی و همچنین محل دقیق بمب ها و جاینت بمب ها را پیدا کنید.

در منوی برنامه ی xmodgames گزینه ای تحت عنوان Realtime Traps/Tesla اضافه شده است که شما میتوانید با on و فعال کردن آن محل تله ها و بمب ها و تسلای مخفی که تا به حال قابل مشاهده نبوده است را مشاهده کنید.

 

این نسخه از ایکس مود گیمز بر روی آخرین نسخه ی بازی clash of clans یعنی نسخه ی ۷٫۶۵٫۵ کار خواهد کرد و برای استفاده از ایکس مود گیمز باید آخرین ورژن بازی کلش آف کلنز را نصب کنید.

نکته : باید شما را از این نکته نیز آگاه کنیم که در ورژن جدید ایکس مود شما میتوانید به هر نوع که خواستید اسپل ببرید. یعنی اسپل خشم و رعد و برق و جامپ و … رو به هر نوع خواستید به اتک ببرید.

 

نکته ۲ : شما باید توجه داشتید باشید وقتی گزینه ی on را میزنید یکبار باید از بازی خارج شوید و سپس دوباره به بای لوگین کنید و این پروسه برای هر بار on یا off کردن باید طی شود.

نکته ۳ : در هنگام اتک های آزمایشی sandboxattack هایدن تسلا و بمبی به شما نمایش داده نمیشود و فقط زمانی که شما اتک بزنید به شما نمایش داده میشود.

نکته ۴ : همانطور که بالا هم اشاره شد این برنامه بر روی آخرین نسخه ی بازی کلش آف کلنز کار خواهد کرد.

منبع : نقشه کلش آف کلنز