درخواست فیلم دانلود سریال جدید دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم خارجی
 • تان هال 15 کلش اف کلنز + نسخه برفی هک شده

  تان هال 15 کلش اف کلنز + نسخه برفی هک شده

 • مپ وار تاون هال 9 ضد GOWIPE کلش اف کلنز

  مپ وار تاون هال 9 ضد GOWIPE کلش اف کلنز

 • مپ وار تاون هال 9 آنتی لاوالون کلش اف کلنز

  مپ وار تاون هال 9 آنتی لاوالون کلش اف کلنز

 • مپ بیلدر هال 8 آنتی دراپ شیپ و مینیون کلش اف کلنز

  مپ بیلدر هال 8 آنتی دراپ شیپ و مینیون کلش اف کلنز

 • مپ های بیلدر هال 8 ضد 2 ستاره کلش اف کلنز

  مپ های بیلدر هال 8 ضد 2 ستاره کلش اف کلنز

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
معرفی بیشتر معدنچی Miner و استراتژی ها

 

با Miner (معدنچی) آشنا شوید! یک نیروی دیگر که از بازی کلش رویال به بازی کلش آف کلنز انتقال داده شده است و قبلا هم حدس هایی زده شده بود و آنرا در مطالب قبلی معرفی کرده بودیم ، این بیل زن مرموز، راه خود را با حفر تونل از زیرزمین  پیدا می کند و آنسوی دیوارها درست کنار هدفش ظاهر می شود! این نیرو در تاون هال 10 باز میشود و زمین را حفر میکند و حمله می کند ، ماینر دارای چهار لول می باشد و در سطح 12 باراکس و توسط اکسیر  ساخته میشود

 

 • ماینر لول 6

 • تحمل ضربه : 870
 • آسیب در ثانیه :120
 • هزینه آموزش : 6400 الکسیر

ماینر لول 6 در تاون هال 12 تالار شهر دوزاده کلش اف کلنز

 

وی قادر به نفوذ و حمله در مناطق قرمز مپ حریف نخواهد بود.پنج فضا را در کمپ اشغال میکند. این نیرو از زیر زمین جا به جا میشود و در طول مسیری که به سمت ساختمانها می رود از ساختمان های دفاعی دشمن در امان است و نمی توانند آنرا زیر آتش بگیرند همچنین ماینر قادر است از زیرزمین و از دیوار ها عبور کند و با استفاده از طلسم سرعت (Haste) بر روی ماینر، می توان بر سرعت حفر کردن زیر زمین به آنها کمک کرد تا زودتر و سریعتر زمین را حفر کند و به هدف خود برسد و آنرا مورد حمله قرار دهند.

حرکت ماینر زیر زمین


ماینر همیشه به سمت نزدیکترین هدف حمله می کند و آنرا نابود میکند و پس از آن بصورت زیرزمینی تونلی دیگر حفر می کند و به سمت یک ساختمان دیگه نزدیک و در دسترس حمله می کند و آنرا از بین می برد ، هنگامی ماینر زیر آتش قرار می گیرد که از زیر زمین بیرون بیاید و مشغول تخریب ساختمان دشمن است !

این نیرو 5 فضا اشغال می کند و آموزش آن 5 دقیقه زمان می برد و  4 سطح دارد همچنین هنگامی که زیر زمین است همه طلسم ها بر روی آن تاثیر دارند در تاون هال ده دو اپگرید میشود و در تاون هال 11ماکس می شود ، این نیرو در باراکس سطح 12 و در تاون هال 10 آزاد میشود


 

استراتژی توده ماینر (یا 55X Miner)

 

در این استراتژی از 55 ماینر در تان هال 11 استفاده می شود، که بر روی تاون هال های پایین تر نیز قابل اجرا می باشد، یعنی شما می توانید تاون هال 10 و 9 را هم با این استراتژی به راحتی 3 استار کنید.

برای اتک زدن به تاون هال های 11 و مکس سعی کنید از ماینر لول 4 استفاده کنید.


✅نیرو های مورد نیاز :

1. چهل و هشت ماین

2. بربریان کینگ

3. آرچر کویین

4. گرند واردن


✅نیرو های کلن کستل : 7 ماینر مکس


✅اسپل ها : 3 اسپل هیل ، 1 اسپل فریز و  1 اسپل خشم

✅دارک اسپل ها : 2 اسپل شتاب (1عدد در کلن)

🎯شروع حمله:

ابتدا از یک گوشه ی مپ دشمن تمام ماینر ها را به صورت گروه های چندتایی و نزدیک به یکدیگر رها کنید.
پس از چند ثانیه که ماینر ها جلوتر رفتند گرند واردن را کمی با فاصله در پشت ماینر ها رها کنید و این کار را به گونه ای انجام دهید که به گرند واردن آسیبی نرسد و فقط از پشت به ماینر ها در تخریب ساختمان های مپ حریف کمک کند.

(گرند واردن باید به صورت هوایی تنظیم شده باشد تا بتواند از روی دیوار ها بپرد)


سپس در دو سمت مسیر حرکت ماینر ها دو اسپل شفادهنده را رها کرده و بلافاصله روی هر یک از این دو اسپل، یک اسپل شتاب رها کنید.

(اسپل شتاب + سرعت ماینر یک حمله پرسرعت و مخرب را ایجاد می کند، اما به خاطر داشته باشید که مکان رها کردن این اسپل ها می تواند با تغییر مسیر ماینر ها تغییر کند)
بعد از اینکه ماینر های میانه به دیوار مرکز مپ نزدیک شدند، یک اسپل هیل در همان منطقه یعنی بین اسپل های رها شده، رها کنید. (ماینر ها سرعت بالایی دارند، پس نباید در زمانی که حرکت می کنند از اسپل هیل استفاده شود)
وقتی ماینر ها به مرکز مپ رسیدند باید با استفاده از اسپل فریز، اینفرنو ها را منجمد کنید اما اگر اینفرنو ها به یکدیگر نزدیک نبودند و شما نمی توانید هر دوی آنها را منجمد کنید، یک اینفرنو و یک ساختمان دیگر در کنارش را منجمد سازید. (بهترین گزینه ایکس بوو می باشد چرا که ایکس بوو ها خیلی خوب در مقابل ماینرها میتوانند مقابله کنند.)
اگر اینفرنو ها به یکدیگر نزدیک نبوده و نمی توانستید هر دوی آن ها را با یک اسپل فریز منجمد کنید، به جای آن یک اینفرنو و یک ایکس بوو را منجمد کنید.


پس از اینکه ماینر ها نیمی از مپ حریف را تخریب کردند، بربرین کینگ و آرچر کویین را در مسیر گرند واردن رها کنید طوری که هر سه به یک سمت حرکت کنند. (همانطور که گفتیم هیرو ها نقش بسیار موثری در اتک های حرفه ای دارند، پس در رها کردن آنها خیلی دقت کنید)
اگر احساس می کنید وقت در حال اتمام است و یا دوست دارید سریع تر اتک خود را تمام کنید می توانید از قدرت هیرو هایتان استفاده نمایید.


ترکیب کویین واک ماینر – استراتژی حمله

 

 

استراتژی حمله 3 ستاره با ترکیب کویین واک ماینر به تاون هال 11 جز ترکیب‌های خاص و پرکاربرد بازی کلش اف کلنز در تاپ کلن‌ های ایران و جهان است که با آموزش این اتک در خدمت شما هستیم .

پس از کاهش شدید قدرت ماینر ، استفاده از آن تا اندازه زیادی کم رنگ شد و همه بر این خاطر بودند که ماینر و اتک های 3 ستاره‌ی آن به تاریخ پیوست اما نه …

با آخرین آپدیت بازی و سطح جدید ماینر شاهد اتک های 3 ستاره بسیاری در تاپ کلن های جهان هستیم که نشان از بازگشت دوران تاریخی ماینر دارد .

اگر نکات آموزشی این مطلب را رعایت کنید اتک های 3 ستاره زیادی در وار لاگ و اتک لاگ شما نقش خواهد بست .

ترکیب کویین واک ماینر

 

همانطور که مشاهده می‌کنید چیدمان این بیس بصورت آنتی 3 با چیدمان خاص اینفرنوها در این بیس کار را برای ترکیب های زمینی مثل بولر‌ هیلر و‌‌ بولر ویچ بسیار سخت خواهد کرد .

همچنین بیس مورد نظر کاملا آنتی لاوالون چیده شده ، یعنی :

 • قرار گرفتن ایر دیفنس ها نزدیک به هم و در یک سمت بیس
 • قرار گرفتن کویین و کستل در سمت مخالف ایر دیفنس‌ها
 • قرار گرفتن اینفرنوها در دپارتمان های جداگانه

پس بهترین استراتژی استفاده از ترکیب شامل ماینر خواهد بود ، با چاشنی کویین واک و یا Kill Squad

Kill Squad : به این گروه که ما با آن‌ها حمله خود را آغاز و به قصد تخریب وارد بیس حریف می‌شویم Kill Squad می‌گویند ، به معنی گروه مرگ ، هدف این گروه از بین بردن کویین ، نیروهای دفاعی کستل است .

 

نیروهای مورد نیاز ترکیب کویین واک ماینر

2 بیبی
4 والبریکر
3 هیلر ( یا 4 )
34 ماینر
اسپل : 2 ریج ، 3 هیل ، 1 پویزن
کستل : 2 هیلر ، 1 بالن ، ریج

 

در این ترکیب هرکدام از نیروهای گفته شده دارای نقش‌های زیر هستند

هیلرها نقض پشتیبان کویین را در کویین واک ایفا می‌کنند .

ماینرها نقش محوری این اتک را برای تخریب بیس ایفا می‌کنند .

بیبی نقش پاکسازی ساختمان های اطراف بیس را ایفا می‌کند

در این اتک مهم‌ترین دفاعی‌هایی که برای اتک شما بسیار مخرب هستند به‌ترتیب عبارتند از :

 • اینفرنو
 • ایگل
 • آرچر تاور
 • ایکس بو
 • ویزارد تاور

قبل اتک بیس را بخوبی آنالیز کنید و مراحل اتک را بخوبی بررسی و مرور کنید .

 

شروع اتک ترکیب کویین واک ماینر

اتک خود را از نزدیک‌ترین مسیر دسترسی به کویین حریف استارت می‌زنید .

همچنین علاوه بر نابودی کویین ، خالی کردن و نابودی نیروهای کستل حریف هم جز اهداف ما است .

ترکیب کویین واک ماینر
ترکیب کویین واک ماینر

پس از پیاده سازی کویین و درگیر شدن ساختمان های دفاعی نزدیک ، بیبی دراگ را در سمت راست رها می‌کند تا ساختمان های بیرونی بیس که باعث منحرف شدن مسیر کویین واک شما می‌شوند را نابود کنند تا مسیر کویین واک شما به مرکز بیس هدایت شود .

به محض خارج شدن نیروهای دفاعی کستل با یک اسپل پویزن قدرت آسیب رسانی آن‌ها را کاهش می‌دهید تا کویین شما برای نابودی آن‌ها دچار مشکل نشود .

بعد از مشغول شدن آتش دفاعی‌ها به کویین خود ، والبریکرهای شما در امان هستند و می توانید مسیر نفوذ خود را به وسیله آنها باز کنید .

همانطور‌ که می‌دانید دیواری که به وسیله مورتار پوشش داده شود ، نابودی آن به وسیله والبریکر شدیدا ریسکی است ، از همین رو اتکر ما به محض نابودی مورتار ، والبریکر‌های خود را پیاده سازی می‌کند تا از آسیب آنها جلوگیری بکند و راه نفوذ کویین را به دپارتمان مرکزی بیس باز کند .

در حین استراتژی کویین واک حواستان کاملا متمرکز به سطح سلامتی کویین باشد ، هرجا که ازدحام و شدت آتش دفاعی‌های حریف زیاد شد از اسپل ریج روی هیلرها و کویین استفاده کنید تا قدرت تخریب و قدرت هیل هیلرها بوست شود .

پس از نابودی کویین و نیروهای کستل و ساختمان های دفاعی آن دپارتمان ، از منطقه کناری تخریب شده ماینرهای خود را پیاده سازی کنید .

ترکیب کویین واک ماینر
ترکیب کویین واک ماینر

برای پیاده سازی آنها از استراتژی هوشمند استفاده می‌کند ، در لینک زیر می‌توانید آموزش کامل این استراتژی را مشاهده کنید .

آموزش انواع استراتژی های تهاجمی

پس از پیاده سازی ماینر ها به مسیر حرکت آنها و ساختمان های دفاعی مسیر آنها توجه کنید .

در مسیر حرکت اینفرنو و نزدیک آن از اسپل هیل استفاده کنید .

در منطقه تراکم ساختمان های دفاعی ( مانند مرکز بیس ) از اسپل ریج استفاده کنید تا قدرت تخریب آنها بوست شود .

 

نکته بسیار مهم

مراحل گفته شده ترکیب کویین واک ماینر را بدون وقفه و به سرعت پشت هم انجام دهید تا نیروهای ترکیب کویین واک ماینر یکدیگر را کاور کنند و سلامتی آن‌ها حفظ شود .

 

Finer Miner Event

این ایونت هم که چند روزیه شروع شده و از الان حدود 1 روز دیگه وقت داره و با 3 تا اتک موفق با 8 تا ماینر میشه جایزش رو برد